Památkářka/památkář pro agendu urbanisty a agendu stavebních památek a památkově chráněných území / Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení

FirmaNárodní památkový ústav
ÚvazekHPP
Mzda26 600 Kč až 40 120 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracoviště Kroměříž, působnost pro celý Zlínský kraj

Náplň práce:
zajištění agendy urbanismu a územního plánování na území Zlínského kraje,
výkon odborné památkové činnosti v souladu se zákonem č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči v platném znění, agenda stavebních památek a památkově chráněných území, zpracovávání písemných vyjádření, odborná a konzultační pomoc vlastníkům kulturních památek, konzultační činnost pro orgány samosprávy, státní správy, správce a projektanty, výkon památkového dohledu, tvorba operativní dokumentace svěřeného památkového fondu, další související činnosti včetně průzkumu památkového fondu a jeho prezentace

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru: architektura, pozemní stavitelství a příbuzné stavební obory; zaměření na památkovou péči, dokumentace památek apod. výhodou, orientaci v oblasti urbanismu a územního plánování, orientaci v projektových dokumentacích, technických výkresech apod., pokročilou znalost práce na PC (zejména MS Office aj.), řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, odpovědný přístup, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, organizační a komunikační dovednosti, schopnost zvládat zátěžové situace, trestní bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)
- Výhodou: praxe v oblasti památkové péče, projektování nebo veřejné správě, orientace v problematice státní památkové péče
- Benefity: pět týdnů dovolené, služební mobil, příspěvek na stravování, volné vstupy do objektů ve správě NPÚ, možnost zvýhodněného mobilního tarifu, tři dny sick days, pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Pracovní doba: plný pracovní úvazek na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení a ohodnocení dle zák. č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (12. platová třída), předpokládaný nástup do zaměstnání: 1. 8. 2024, jinak dle dohody
- Uchazeči v přihlášce do výběrového řízení zašlou: motivační dopis, strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech, včetně kontaktních údajů (telefon, e-mail), doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii

- Přihlášku do výběrového řízení doručte nejpozději do 15. května 2024 do 12 hodin
* poštou / osobně na adresu podatelny: Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Kroměříži, Riegrovo nám. 3228/22, 767 01 Kroměříž
* nebo na e-mail: [email protected].
Obálku / e-mail označte: VĚC: „Výběrové řízení – památkářka/památkář – agenda urbanisty“. Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem, na který bude uchazeč v předstihu pozván. Výsledky výběrového řízení budou uchazečům oznámeny e-mailem. Národní památkový ústav si vyhrazuje možnost zrušit výběrové řízení bez odůvodnění.
Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, orientaci v projektových dokumentacích, technických výkresech
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Riegrovo náměstí 3228/22, Kroměříž, 76701, Česko
mzda, plat (hrubý):26 600 Kč až 40 120 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 08. 2024
datum ukončení pracovního poměru:31. 07. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc: pět týdnů dovolené, tři dnysick days
  • Jiné výhody: volné vstupy do objektů ve správě NPÚ, služební mobil,

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Národní památkový ústav, IČ: 75032333
datum zveřejnění nabídky práce:15. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním